Бізнес

18.11-09.12 2017  4 суботи (по 5 год)

Завжди мріяв про власний бізнес? Дізнайся з чого почати, де знайти стартовий капітал та як створити команду спеціалістів. Наприкінці курсу твоя бізнес-ідея стане реальністю!

Місце проведення: м. Київ, вул. Круглоуніверситетьска 3, Локація ZNO.UA

Бізнес

18.11-09.12 2017  4 суботи (по 5 год)

Завжди мріяв про власний бізнес? Дізнайся з чого почати, де знайти стартовий капітал та як створити команду спеціалістів. Наприкінці курсу твоя бізнес-ідея стане реальністю!

Місце проведення: м. Київ, вул. Круглоуніверситетьска 3, Локація ZNO.UA

Що дасть курс навчання

Оволодіння основами підприємницької діяльності. Виявлення цікавих та прибуткових бізнес-ідей. Створення та організація ефективної командної роботи.

Визначення якими знаннями та вміннями має володіти успішний маркетолог. Створення додаткової цінності бізнесу за допомогою PR. Розкрутка бренду у соціальних мережах: Facebook, Instagram та Youtube.

Подолання нестачі стартового капіталу за допомогою таких методів як fundraising та crowdfunding. Забезпечення юридичної безпеки бізнесу від моменту створення. Здобуття навичків ефективного управління підприємницькою діяльністю.

Створення власного проекту та запуск його в реальне бізнес-середовище.

Програма

Основи підприємництва
Основні ідеї бізнесу
Створення команди для успішного
ведення бізнесу

Використання Fundraising та Crowdfunding
для формування стартового капіталу
Юридичні аспекти створення та ведення
бізнесу
Основи менеджменту, правильне
управління бізнесом
Маркетинг
PR
Соціальні мережі : Instagram, Facebook, YouTube
Бізнесмени, які поділяться своїм досвідом
Захист власного проекту та можливість
отримати оцінку справжніх бізнес акул

Викладачі

Місце проведення

м. Київ, вул. Круглоуніверситетьска 3

Локація ZNO.UA (2 хвилини від Бесарабського
ринку).

Курс закінчився

Будемо раді зустрічі наступного разу
або на інших наших проектах.

Вартість

3800 грн

190грн/год

* Можливість передоплати : сплачуй 500 грн після реєстрації для броні свого місця (повертається у разі якщо дитина захворіла), а решту у перший день проекту.
** Додаткова знижка 10% на другу дитину з сім’ї.
*** 10% знижка для усіх випускників таборів.

Відповіді на найпоширеніші запитання

Курс буде проходити в центрі міста – вул. Круглоуніверситетьска 3, Локація ZNO.UA (2 хвилини від Бесарабського ринку). Тривалість занять з 11:00 до 16:00.

Усі заняття проходять в доступній, ігровій формі. Діти в жодному разі не будуть цілими днями сидіти і конспектувати лекції. Вся робота базується на інтерактивній взаємодії дітей та спікерів.

Так, кожна група має свого куратора, до якого діти можуть звертатись з будь-яким питанням. Куратор завжди поруч з дітьми та є на зв’язку з батьками.

До вартості курсів обіди не входять. Ви можете давати кожен день дитині обіди з собою – на локації є кухня, де можна розігріти їжу, або ж дитина може ходити обідати в найближчий заклад харчування.

Звичайно. Перший день навчання починається з Тімбілдінгу. Викладачі допомагають дітям познайомитись та створюють таку атмосферу, в якій діти будуть відчувати себе легко та невимушено.

Залишились питання?
Напишіть нам:

Email: info@ibs-edu.com.ua

Ми зателефонуємо Вам: