IBS Education

Зимова школа IBS у Києві: як вдосконалити свою ідею?

Зимова Школа IBS – це масштабний проект для студентів, випускників, бізнесменів та всіх тих, хто шукає шляхи реалізацій та вдосконалення своїх бізнес-ідей. А допоможуть визначити нішу для власного бізнесу, правильно провести маркетингові дослідження та будувати стратегію розвитку власної справи – кращі бізнес-тренери та практики.

Серед запрошених спікерів, представлені Олександр Кардаков – голова наглядової ради «Октава Капітал», засновник Інком; Руслан Крамаренко – заступник голови КМДА (2010 – 2014); Дмитро Мужук – засновник smartcafe Bibliotech, а також топ-менеждери провідник компаній, таких як: Mondelez Україна, E&Y, Louis-Dreyfus, Colin’s, Hashtag, Proffstore, Bigggg Idea, Хмарочос, TEDxKNEU, 3S Agency, WEB Face, ATMASFERA 360, Zenith Optimedia, Group DF, Молочний Альянс, Колоріс та багато інших. Але не треба запитувати, що я отримаю від Зимової Школи IBS, доречніше запитати: «Як я зможу реалізувати самостійно отриманні корисні поради та навички від людей, які показали, що це реально працює на практиці?»

Зимова Школа IBS пропонує 3 напрямки навчання на вибір: Школа Маркетингу, Школа Бізнесу та Школа Менеджменту. Обравши один з трьох, ви на цілий тиждень зануритесь у світ запропонованої програми разом з учасниками з усієї України, серед яких можуть виявитися ваші потенційні партнери, колеги або друзі.

Зимова Школа IBS – це поєднання корисної, ексклюзивної інформації у синергії з практичними заняттями, виступами спікерів з провідних українських та зарубіжних компаній і звісно незабутньою розважальною програмою, що відповідатиме тематиці зимових свят. А разом усе це – незабутній час у Зимовій Школі IBS!

Коли: 1-6 лютого 2016 р.

Де: м. Київ, вул.Мельникова, 81

Контакти: 063 128 50 11 Олександр

050 743 75 81 Анна 093 073 11 20 Ольга

Стань частиною масштабного проекту!

Залишились питання?
Напишіть нам:

Email: info@ibs-edu.com.ua

Ми зателефонуємо Вам: