IBS Education

В Києві проведуть «Економічний Вікенд»: серію воркшопів про маркетинг і менеджмент

Осінь вже давно перевалила за свій екватор, а погода не тішить теплими днями? Залишається все менше варіантів як одночасно весело та корисно провести вихідні? IBS Education як завжди прийде на допомогу! Ми представляємо новий формат освітніх проектів – «Економічний Вікенд».

З 28 по 29 листопада на вас очікують: дводенний воркшоп від провідних викладачів-практиків, 2 найактуальніші напрями: Маркетингові дослідження та Операційний менеджмент, 18 годин навчання з інноваційним підходом, ексклюзивні авторські ділові ігри та не менш важлива складова – розважальна програма, яка стане вибуховим закінченням нашого інтенсиву. Часу аби зайняти вакантні місця залишилось не так багато, мершій знайомтесь з детальною інформацією ibs-edu.com.ua/weekend і ви самі переконаєтесь, що «Економічний Вікенд 2015» – саме те, що ви так шукали.

Зареєструватися для участі у проекті можна за посиланням:http://goo.gl/forms/WgYHmCKhqV.

«Економічний Вікенд» – новий формат проектів, де освітній інтенсив у поєднанні з розважальною програмою, зроблять ваші вихідні корисними та незабутніми одночасно.

Дізнатися більше ви зможете за телефонами +38 (063) 128 50 11 Олександр, +38 (050) 743 75 81 Анна або ж +38 (093) 073 11 20 Ольга.

Залишились питання?
Напишіть нам:

Email: info@ibs-edu.com.ua

Ми зателефонуємо Вам: