IBS Education

Літня школа Redlands University в Каліфорнії для українських студентів

IBS Education спільно зі своїм партнером Redlands University запускають International Summer School 2015, яка відбудеться з 5 по 19 липня в місті Редландс (Каліфорнія).

США – це передова країна у багатьох напрямках: інновації, рівень життя, легкість ведення бізнесу, освіта, свобода слова. Одним з головних напрямків по праву вважається освіта, насамперед освіта вища. Випускники американських вишів отримують не тільки ґрунтовні теоретичні знання, а й практичні навички, котрі потім з легкістю застосовують в процесі роботи. Також США відомі як країна передових технологій та стартапів. Кремнієва долина, в якій базуються штаб-квартири багатьох найвідоміших інноваційних компаній розташована в штаті Каліфорнія. Саме Каліфорнія і є тим місцем, куди ми з вами відправляємось!

Унікальна двотижнева програма розрахована на студентів 1-5 курсів та на аспірантів. Протягом цього часу студенти будуть не тільки слухати лекції в університеті Редландс, а й зможуть відвідати найкращі інноваційні компанії США, де особисто ознайомляться з їх функціонуванням. Окрім цього програмою передбачені культурно-розважальні заходи, зокрема відвідування Лос-Анджелесу, Лас-Вегасу, Голлівуду, Діснейленду, бейсбольного матчу та інші цікаві заходи.

У вартість програми входить навчання, трьохразове харчування, проживання, екскурсії. Окремо треба буде оплатити квиток до Лос-Анджелесу та візові витрати. Загальна вартість програми складає $1650. Дедлайн подачі заявки 15 травня 2015 року. З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись зателефонувавши одному з кураторів проекту: Олександру +380631285011, Ганні +380934931985 або Дар’ї +380931137485.

Залишились питання?
Напишіть нам:

Email: info@ibs-edu.com.ua

Ми зателефонуємо Вам: