IBS Education

Як характер дитини впливає на вибір майбутньої професії?

Вже з раннього дитинства наші діти починають розмірковувати над тим, ким вони хочуть бути у майбутньому. З початку професії більш героїчні чи казкові: космонавт, пожежник, співачка, актриса. Згодом вже, починаючи з 8-ого класу, вибір професії постає більш гостро. І тут виникають інколи незрозумілі для школярів слова: «маркетолог», «юрист», «піарник». Часто вибір університету та професії проходить під впливом батьків чи друзів. Для того щоб зробити вибір професії у дітей більш свідомим, IBS Education вже вшосте успішно проводить профорієнтаційний табір для учнів 8-11 класів. За тиждень діти дізнаються більше про 12 професій, що включають в себе як сучасні (SMM, копірайтинг, створення сайтів, веб-дизайн), так і класичні (маркетинг, право, бізнес, IT, журналістика, PR, психологія, фінанси).

А вже зараз ми пропонуємо Вам поглянути на Вашу дитину та визначити ким вона може бути у майбутньому, виходячи із рис її характеру.

Маркетолог

Головна риса без якої не зможе обійтися жоден маркетолог – це ініціативність. Ваша дитина не повинна чекати, поки їй поставлять задачу, треба самій її формулювати. Також не обійтись маркетологу без креативності. Нові ідеї, канали просування, ринки, рекламні кампанії. І все це потребує неабиякої винахідливості. Окрім цього важливими для маркетолога є навички комунікації, адже потрібно буде спілкуватись не лише з колегами, а й з партнерами та клієнтами.

Фінансист

Жоден фінансист не може обійтись без організованості. Робота з великими масивами даних, цифрами, графіками та схемами – у всьому цьому Ваша дитина повинна встановити чіткий порядок. Також варто мати на увазі, що фінансисту ніяк не обійтись без логічного мислення. Забудьте, про креативність! Фінанси люблять порядок та структурованість. Ще одна риса, яку неодмінно має мати Ваша дитина – це уважність, адже так легко ненароком не побачити якусь цифру, та ввести у звіт зовсім інші данні.

Бізнесмен

Інколи кажуть, що бізнесмен повинен включати в себе функції кожної з професій, знати і уміти майже все. Але все-таки це перебільшення. Однією з головних рис бізнесмена є рішучість. Вагатись не має часу, адже від прийнятих рішень залежить майбутнє бізнесу. Також бізнесмен має бути винахідливим. Якщо Ваша дитина фонтанує ідеями, то одна з них може стати вдалим стартом власної справи. Складно бути бізнесменом, якщо не мати лідерських якостей. Адже підприємець – це та людина, яка веде за собою інших та здатна надихнути своєю ідеєю маси.

Програміст

Бути програмістом чи айтішніком зараз хоче велика кількість людей. Але і у них є певний набір рис характеру, притаманний саме спеціалістам даної професії. Програміст повинен бути наполегливим. Часом буває потрібно витратити години свого часу, аби знайти якісь помилки у коді, щоб відновити роботу програми або сайту. Не обійтись програмісту і без вміння концентруватись на роботі. Якщо Ваша дитина легко довгий час тримає свою увагу на якомусь одному занятті, ця риса їй знадобиться у майбутній роботі. Ну і звичайно нікуди не дітись програмісту без аналітичного складу розуму. У роботі айтішніка завжди будуть присутні складні задачі, котрі потрібно буде вміти розплутати.

Юрист

Для юриста головне виваженість та холодна голова. Помічаєте, що у навіть найскладнішій ситуації Ваша дитина залишається спокійною та завжди приймає рішення керуючись логікою, а не емоціями? Додамо до цього аналітичний склад розуму і побачимо майбутнього юриста!

Психолог

На відміну від політика, психологу набагато важливіше вміти слухати. Ваша дитина має багато друзів, які легко може дати пораду, тоді можливо їй потрібно стати саме психологом. Окрім вміння слухати, важливо у будь-який ситуації зберігати врівноваженість та впевненість у собі, незважаючи на поведінку клієнта.

Більш детально про ці та інші професії Ваша дитина зможе дізнатись на Зимовому таборі IBS, що пройде з 24 по 30 грудня.

З нетерпінням чекаємо на Вас!

Детальніше:

Вікторія 095-142-23-42

Анна 063-374-76-40

Залишились питання?
Напишіть нам:

Email: info@ibs-edu.com.ua

Ми зателефонуємо Вам: