IBS Education

Гра престолів vs Бізнесмени

25 квітня – особливий день для фанатів серіалу «Гра престолів».
Всі з нетерпінням чекають виходу прем’єрного епізоду шостого сезону, знятого за мотивами серії книг Джорджа Мартіна. А ось цікаве порівняння: 7 відомих підприємців, які поділяють схожість – за зовнішніми ознаками і/або рисами характеру – з нашими улюбленими героями з Гри престолів.

Сер Річард Бренсон як Тіріон Ланістер


І Тіріон Ланістер, і сер Річард Бренсон схожі своєю дотепністю та екстравагантними вчинками, але, на відміну від Біса, Бренсон збудував власну бізнес-імперію самотужки. Корпорація Virgin Group складається з більш ніж 400 компаній різного профілю, що дозволяє назвати її засновника – британського підприємця Річарда Бренсона – справжньою акулою бізнесу. Зараз його матеріальні статки оцінюються приблизно в $5,2 млрд.

Дональд Трамп як Джоффрі Баратеон


Обидва народилися в багатстві. Обидва надихнули вірних послідовників. І давайте подивимося правді в очі: коли король Джоффрі «дав дуба», глядачі тільки шкодували, що він не зазнав гіршої долі. Дональд Трамп у свою чергу теж може «похизуватися» зловтішаннями та саркастичним ставленням до своєї персони. Попри це, кандидат Республіканської партії, як і король Джоффрі, вміє згуртовувати натовп та іронізувати. Окрім цього, за даними Forbes, однойменна корпорація Дональда Трампа коштує $4,5 млрд та приносить величезний дохід кожного року.

Марісса Майєр як Дейнеріс Таргарієн

Як і Дейенеріс Таргарієн – королева-мати драконів, – Марісса Майєр є «матір’ю дракона», ім’я якому Yahoo!. Майєр була обрана на пост генерального директора Yahoo! в 2012 році, щоб відродити репутацію компанії. Чотири роки по тому компанія все ще залишається в неспокійному стані через спекуляції, однак тепер основним фігурантом скандалів виступає сама пані Майєр, яку звинувачують в нераціональному використанні коштів компанії.

Марк Цукерберг як Джон Сноу


Один з цих хлопців носить худі, інший хутряну накидку. Але і генеральний директор Facebook Марк Цукерберг, і Джон Сноу з Нічної Варти слідують своєму моральному компасу, який направляє їхню діяльність. На жаль, моральний компас Джона Сноу привів його до непорозуміння з іншими героями, але Цукерберг зміг правильно використати свій авторитет в індустрії високих технологій. Зараз молодий лідер працює у власній благодійній організації, яка виділяє сотні мільйонів доларів на ініціативи в галузі освіти та охорони здоров’я.

Шеріл Сандберг як Ар’я Старк


Обидві ці жінки є воїнами по життю: молода Ар’я Старк бореться за виживання після жорстокої страти батька, і головний операційний директор соцмережі Facebook Шеріл Сандберг , яка як і молода Старк, пройшла через багато життєвих випробувань, але вона залишається однією з найвпливовіших жінок у світі. Вона – відповідальна жінка-керівник, яка пропагує ідею статевого рівноправ’я в бізнесі та надихає своєю внутрішньою силою, мужністю та працелюбством мільйони жінок по всьому світі.

Ден Прайс як Джеймі Ланістер


Джеймі Ланістер, як і його прототип – генеральний директор та один із засновників Gravity Payments Ден Прайс, – може наштовхнути Вас на питання: він хороший хлопець чи ні? Прайс став народним героєм в 2015 році після того, як він відмовився від своєї річної зарплатні розміром $1,1 млн та підвищив мінімальну зарплату своїх працівників до позначки в $70000. Однак поруч з цією історією стали відомими і негативні факти особистого життя Прайса: його дружина неодноразово звинувачувала чоловіка в жорстокому поводженні, а рідний брат подав на нього позов до суду. Варто згадати, що Ден Прайс заснував компанію Gravity Payments в 2004 році, коли йому було 19 років.

Марк Беньоф як Семвель Тарлі


Подібно до Семвеля Тарлі, члена Нічного Дозору, Марк Беньоф, генеральний директор і засновник компанії Salesforce, використовує свій авторитет у бізнесі, щоб впливати на державну політику. Марк Беньоф закликав республіканського губернатора штату Джорджія Натана Діла накласти вето на законопроект, спрямований на захист супротивників шлюбної рівноправності. Минулого тижня законодавці схвалили законопроект, замінивши прямі посилання на одностатеві шлюби дозволом релігійних груп відмовляти у послугах, які порушують релігійні переконання організацій віри. У компанії заявили, що «якщо на законопроект не буде накладено вето і він стане законом, то Salesforce буде змушена скоротити інвестиції в Джорджії, включаючи перенесення конференції «Salesforce Connections» в штат з більш привітною атмосферою для ЛГТБ-спільноти».

Джерело: https://www.entrepreneur.com

Залишились питання?
Напишіть нам:

Email: info@ibs-edu.com.ua

Ми зателефонуємо Вам: