IBS Education

5 причин відвідати табір на осінніх канікулах

Осінні канікули вже незабаром, а отже перед всіма батьками стане одвічне питання: «Чим зайняти дітей на канікулах?» Хтось відправить школярів до бабусі, хтось візьме на роботі відпустку, а хтось залишить дітей одних вдома. Але є гарна можливість, щоб дитина провела цей час весело та з користю – записати її на табір на осінніх канікулах. Отже, давайте разом знайдемо 5 причин, чому це варто зробити:

1. Ви не бажаєте, щоб всі канікули Ваша дитина провела, граючи у комп’ютер/планшет/телефон.

Незважаючи на те, що ми живемо у час нових технологій та є сучасними батьками, ми все-таки намагаємось якомога більше відгородити наших дітей від телевізорів, комп’ютерів чи планшетів. Хоч там що не кажуть про нові екрани, але все-таки не дуже хочеться, щоб наші діти псували зір, тим паче весь тиждень безперервно. І це вже не кажучи про те, щоб поспілкуватись із живими людьми.

2. Нові знайомства

І тут логічно витікає друга причина – осінній табір є чудовою нагодою завести нових друзів. Все-таки школа – це добре, але там всі знають один одного вже багато років, склалися певні міні-колективи всередині класу, і коло спілкування є достатньо обмеженим. Інше діло табір – школярі зі всього міста, чим не привід завести нові знайомства?

3. Позитивні емоції

Нові друзі, нові знайомства, жарти, веселощі. Ну хіба не цього заслуговують наші діти після важкого часу в школі? Це ж значно веселіше, ніж сидіти вдома перед комп’ютером, а в таборі навіть викладачі є друзями з гарним почуттям гумору, не кажучи вже про кураторів та інших учасників.

4. Канікули – гарний час дізнатись щось нове

Окрім нових знайомств та позитивних емоцій, не зайвим буде отримати і нові знання. Особливо цінні ті знання, які не дають сучасні школи, але які дуже знадобляться у майбутньому. Саме зараз наші діти будують той фундамент, на якому будуть стояти їх майбутні досягнення, так чому б не укріпити його на канікулах?

5. Вільний час для батьків

Так, ми згодні, що цей пункт трохи егоїстичний, але і батьки заслуговують на відпочинок. Ми завжди приділяємо увагу дітям на вихідних та у вечірній час, але придумувати кожен день чим би зайнятись із сином чи донькою є не дуже простою задачею. А тільки ти не придумаєш, вони відразу сядуть за комп’ютер 😀

Ми знаємо, що зараз у Києві є велика кількість таборів для дітей, але одні можуть бути дуже дорогими, інші лише нещодавно відкрились. Завжди краще довіряти тим, хто вже не вперше проводить подібні заходи та отримує схвальні відгуки! Наприклад, компанія IBS Education на цих канікулах буде проводити табір для 5-11 класів вже вп’яте! Учні 5-8 класів зможуть протягом тижня ознайомитись із ключовими навичками, а учні 9-11 класів дізнатись більше про професії сьогодення! Ми впевнені, що ви зробите правильний вибір!

Детальніше:

Вікторія 095-142-23-42

Анна 063-374-76-40

Залишились питання?
Напишіть нам:

Email: info@ibs-edu.com.ua

Ми зателефонуємо Вам: