IBS Education

5 помилок школярів при виборі професії

Надаючи допомогу підлітку у виборі професії, потрібно допомогти йому уникнути типових помилок. Усвідомлення цих помилок захистить молоду людину від зайвих або невірних кроків, заощадить час і допоможе отримати найкращу для нього професію.

Типові помилки при виборі професії:

1. Вибір професії «за компанію»

Часто молода людина або дівчина, які не знають своїх здібностей, просто вступають в той же навчальний заклад, що і їхні друзі.

2. Вибір престижної професії

В даний момент престижними вважаються професії економіста, програміста, юриста, політолога, журналіста та ін. Інтерес до них є у більшості випускників шкіл, але не у всіх є здібності до цих професій.

3. Ототожнення навчального предмета з професією

Наприклад, учениця добре пише твори і вирішує, що її покликання – журналістика. Однак, професія журналіста передбачає часті поїздки, вміння вникати в різні сфери діяльності і стосунки між людьми, а не тільки написання статей.

4. Ототожнення професії з конкретною людиною, яка подобається

Наприклад, молодший брат захоплюється старшим, що займається бізнесом. З любові до брата він теж вирішує, що це його покликання. Але це далеко не завжди відповідає дійсності.

5. Невміння розібратися в собі, своїх схильностях, здібностях і мотивах

Допомога в самопізнанні можуть надати психологи, фахівці з профорієнтації, вчителі, батьки, спеціальна література.

Ми знаємо, як не дати дитині припуститись цих помилок! Саме тому ми створили Літній табір IBS, де професіонали із різних сфер діяльності зможуть познайомити школярів із найактуальнішими професіями сьогодення і допоможуть обрати професію вже сьогодні!

Детальніше:

(095) 142-23- 42 Вікторія,

(063) 033-10-41 Ксенія

Табір у Києві: https://ibs-edu.com.ua/kyivcamp/

Табір у Львові: https://ibs-edu.com.ua/lvivcamp/

Табір у Дніпрі: https://ibs-edu.com.ua/dneprcamp/

Залишились питання?
Напишіть нам:

Email: info@ibs-edu.com.ua

Ми зателефонуємо Вам: