7 порад, як мати гарні стосунки з підлітком

Дуже часто ми можемо чути про проблеми у стосунках між батьками та дітьми-підлітками. Батьки виправдовують це перехідним віком у дітей, а підлітки тим, що батьки катастрофічно відстали від часу та зовсім їх не розуміють.

5 помилок школярів при виборі професії

Надаючи допомогу підлітку у виборі професії, потрібно допомогти йому уникнути типових помилок. Усвідомлення цих помилок захистить молоду людину від зайвих або невірних кроків, заощадить час і допоможе отримати найкращу для нього професію.

Як допомогти підлітку у виборі професії?

Вибір професії – завдання не з легких навіть для дорослих людей, що володіють певною особистісної зрілістю. Ще більш це завдання складне для старшокласників, тому допомога батьків в її вирішенні просто неоціненна. Адже саме батьки краще відчувають і знають свою дитину, спостерігають його характер, звички та інтереси протягом багатьох років, та й просто готові прийти на допомогу першими.

Як обирають школярі професії у різних країнах?

Вибір професії – завдання з перемінними змінними, неповними вихідними даними і декількома невідомими. Але є підказки. Наприклад, система професійної орієнтації, відродження якої тільки починається в нашій країні силами невеликої кількості компаній. Але зараз ми хочемо розповісти, як за кордоном «підказують» школярам правильне рішення.

С чего начать свой бизнес?

Решил написать свои мысли по этому поводу: У большинства людей неправильное представление о бизнесе и, к тому же, я вижу, что многие усложняют сам факт