Профорієнтаційні табори та курси

romb-up2

Профорієнтаційні табори та курси

romb-up2

Хто ми?

Ми освітня компанія, що спеціалізується на профорієнтації.

Задля того, щоб діти робили свідомий вибір майбутньої професії ще зі школи, ми організовуємо на канікулах профорієнтаційні табори, а по вихідним профорієнтаційні курси. Ми віримо, що людина, яка знайшла своє покликання є по-справжньому щасливою!

romb-down2

Наші освітні проекти

Профорієнтаційні табори

На кожних канікулах ви можете ознайомитись з великою кількістю професій та визначитись зі своїм майбутнім.

Профорієнтаційні курси

Протягом вихідних днів у вас буде можливість поглибити свої знання по одній з обраних професій.

Безкоштовні вебінари

Приблизно один раз в місяць у вас є можливість не виходячи з дому ознайомитись з цікавими та актуальними темами по профорієнтації від команди наших викладачів.

Лекції

У період між курсами та таборами ми з радістю зустрічаємося з батьками та школярами на відкритих лекціях у різних локаціях Києва.

Статті

Протягом вихідних днів у вас буде можливість поглибити свої знання по одній з обраних професій.

Конференція

Перша профорієнтаційна конференція на якій у Вас є можливість познайомитись та поспілкуватись з найкращими університетами та компаніями Києва на одній локації.

Чому ми?

Досвід

Вже четвертий рік ми проводимо профорієнтаційні табори та курси. За цей час нами було організовано 12 таборів та запущено 4 напрями курсів. Ми ніколи не стоїмо на місці, і кожен наш наступний освітній проект стає ще краще за попередній

Команда

Ми розуміємо наскільки важливо для дітей та підлітків, щоб з ними працювали одночасно досвідчені та прогресивні, а ще й цікаві люди. Наша команда викладачів, організаторів та кураторів є справжніми однодумцями та за короткий час стануть друзями вашої дитини!

Програма

При відповіді на питання: «Що для Вас є головним при виборі табору?», більшість відповідає, що програма. Ми це розуміємо, тому наша робота над програмою таборів та курсів не завершується ніколи. Максимум практики та основні сучасні тенденції. Сумувати не доведеться!

Відгуки

На кожному нашому проекті ми раді бачити тих, хто приходить до нас не вперше. Також завжди є велика кількість хлопців та дівчат, які приходять до нас за порадою друзів чи родичів. А просте слово «Дякуємо!» в кінці є для нас найбільшою нагородою!

Визнання

Приємно, коли роботу наших таборів відзначають не лише учасники та їх батьки, а й професійні ЗМІ. Наші проекти неодноразово потрапляли до рейтингів кращих таборів Києва та України від Факти ICTV, WOMO, Вести, Kyiv Post та ТВі.

Наші викладачі

Наша команда

Ксенія Кудрицька

Менеджер по розвитку IBS Education

Олександр Павленко

Власник та генеральний директор IBS Education

Вікторія Крилова

Маркетинг-менеджер IBS Education

Ліана Шмакова

Event-менеджер

Наші партнери

Контакти

Україна, Київ,
вул. Михайла Коцюбинського 2

Email: info@ibs-edu.com.ua

Залишились питання?
Напишіть нам:

Email: info@ibs-edu.com.ua

Ми зателефонуємо Вам: