Допоможемо обрати професію!ЛІТНІЙ ТАБІР IBS

10 червня - 21 липня 2017 року I 7 - 11 класи

Про табір

В чому унікальність Літнього табору IBS?

Літній табір IBS є унікальним заходом для підлітків, що включає в себе тімбілдінг та вправи на знайомство у перший день табору, заняття з провідними викладачами, ділові ігри по кожній з професій, лекції від практиків, екскурсії у ТОП-компанії, опанування сучасних інтернет-професій, а також фінальний проект. Окрім цього додатково можна пройти профорієнтаційне тестування, що включає в себе проходження профорієнтаційних тестів, участь у командних іграх на виявлення поведінкових індикаторів, індивідуальне інтерв'ю з психологом за результатами тестів та повний результат тестування, командних ігор та інтерв'ю з психологом батькам на пошту.

Який формат Літнього табору IBS?

Літній табір IBS є табором денного типу. Заняття в таборі проходять з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00. Заняття з сучасних інтернет-професій проходять у суботу та неділю з 10:00 до 18:00. Місцезнаходження нашого денного табору - вул. Круглоуніверситетська, 3 (в самому центрі міста, 7 хвилин від метро Хрещатик). У перший тиждень учасники опановують класичні професії (маркетинг, бізнес, IT, психологія, право, PR, журналістика, фінанси), а в другий тиждень на Вас чекає повністю новий перелік класичних професій (архітектура, дизайн, HR, акторство, режисура, логістика, екологія, письменник). Ви можете обрати як навчання в один із тижнів, так і в обидва.

Чи повинен я обирати професії, які буду вивчати?

Ні, Ви не повинні обирати професії. За тиждень Ви зможете пройти навчання зі всіх 8 класичних професій та 8 сучасних. Те саме стосується і другого тижня. Єдине що, Ви можете обирати, коли навчатись - у перший тиждень чи у другий. Ви також можете обрати навчання в обидва тижні.

Скільки дітей навчається в групах?

В кожній групі навчаються 15-20 учнів. В цих міні-групах відбуваються навчання та ділові ігри. Всі ділові ігри відбуваються в командах по 4-5 осіб. На зустрічах з практиками ми об’єднуємо групи.

14

днів навчання

25+

професій

45

годин практики

600+

задоволених випускників

Структура табору

І тиждень

Класичні професії 1

12-16 червня, 26-30 червня, 10-14 липня

Маркетинг

PR

Психологія

IT

Бізнес

Фінанси

Журналістика

Право

II тиждень

Класичні професії 2

19-23 червня, 3-7 липня, 17-21 липня

HR

Дизайн

Актор

Письменництво

Архітектура

Логістика

Режисер

Екологія

Сучасні професії

10-11 червня, 24-25 червня, 8-9 липня

win

SMM

Веб-дизайн

Fundraising

Ілюстратор

Youtube-блогерство

Кіберспорт

Project-manager

Анімація

Етапи вивчення кожної професії

win

30 хв
Теоретична частина

win

90 хв
Ділова гра

win

60 хв
Майстер-клас від практика

win

2 год
Екскурсія у ТОП-компанію

Екскурсії в компанії

Спеціальна пропозиція

Можливість профорієнтаційного тестування у суботу по закінченню навчання!

Що включає:

● Проходження профорієнтаційних тестів;

● Участь у командних іграх на виявлення поведінкових індикаторів (до 6 осіб в групі);

● Індивідуальне інтерв'ю з психологом за результатами тестів;

● Повний результат тестування, командних ігор та індивідуального інтерв'ю батькам на пошту.

Відгуки

«Огромное спасибо всем, кто принимает участие в этом проекте! Очень полезно и важно дать ребенку (подростку) понять, что ему может быть интересно и по какому пути идти дальше, а не просто поступить куда-то, а потом заново переучиваться, как зачастую и происходит. Все дни сын ходил с огромным удовольствием и открыл для себя еще одно направление, помимо того, что рассматривали ранее. Замечательная атмосфера, которая позволяет потреблять информацию легко, не навящиво. До поступления нам еще осталось полтора года, поэтому с нетерпением будем ждать новые форматы курсов)»

Євгенія

мама учасника Осіннього табору IBS

«Сьогодні завершився весняний табір #ibs_education і хочу дещо сказати - ЦЕ БУЛО НЕЙМОВІРНО! Я шалено вдячна збігу обставин, через який я зустріла безліч цікавих особистостей, неоднакових і по-своєму глибоких. Завдяки якому я змогла поспілкуватись з успішними людьми, що поділилися зі мною дуже цінною інформацією. ДУЖЕ ЦІННОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ. Цей малесенький етап мого життя сьогодні добіг кінця, але всі ці спогади назавжди зі мною!)»

Дарина

Учасниця Весняного табору IBS

«Спасибо большое @ibs_education за эту незабываемую неделю!! Спасибо всем учителям и детям за эту яркую и веселую неделю!Всех очень сильно люблю и скучаю!»

Анна

Учасниця Весняного табору IBS

«Кто был на курсах у @ibs_education у того неделя каникул действительно прошла не зря! Новые знакомства, интересные лекции, экскурсии ,и возможность найти себя в чем-то новом – в общем, спасибо Всем, кто смог реализовать этот проект в жизнь! »

Марія

Учасниця Весняного табору IBS

«Я до останнього відмовлялась прокидатись на канікулах о 6 ранку, щоб їхати взагалі кудись, але все що не робиться, все тільки на краще. Це були незабутні канікули, нові знайомства, нові відкриття, та нові перемоги. Мені здається, що за цей тиждень я навіть подорослішала. І за ці всі враження я вдячна IBS)»

Анастасія

учасниця Осіннього табору IBS

«Спасибо. Вернули веру в лагеря. Сын наотрез не хотел идти, но на второй день уже шел с удовольствием и хотел бы еще участвовать в проекте»

Олена

мама учасника Літнього табору IBS

«Цікаві викладачі високого класу – це, напевно, одна з найголовніших якостей гарного корисного навчання. Особливо мені сподобався викладач з маркетингу, бо він настільки цікаво, настільки харизматично та емоційно подавав інформацію, що його можна слухати, слухати і слухати. Я дуже рада, що мала змогу провести час в IBS Education, адже це не просто табір. Кожного дня нові враження, нові емоції, нові друзі, посмішки нові знання та новий досвід. Новий день – нове життя. Я б із задоволенням провела у таборі ціле літо!!! Дякую велике!!!) »

Олександра

учасниця Літнього табору IBS

Фотогалерея

Місце проведення

м. Київ, вул. Круглоуніверситетська, 3. Локація ZNO.UA (5 хвилин від метро Театральна)

Вартість

Назва Програма Ціна
Сучасні професії
Сучасні професії 1700 грн.
Класичні професії Класичні професії 1 або 2 2500 грн.
Тиждень профорієнтації Сучасні професії + Класичні професії 1 або 2 4200 грн. 3900 грн.
Повна зміна Сучасні професії + Класичні професії 1, 2 6700 грн. 6400 грн.
Супер зміна Сучасні професії + Класичні професії 1, 2 + профорієнтаційне тестування 8000 грн. 7600 грн.

* Можливість передоплати: сплачуй 500 грн протягом 3 днів після реєстрації, а решту в перший день проекту
* Зареєструйся зараз і отримай додаткову знижку! Деталі після реєстрації!
* До вартості курсу не входять: обіди (детальна інформація за телефоном)

Реєстрація

Залишились питання?

Телефонуйте

+38 (095) 142-23-42

+38 (063) 033-10-41

Пишіть

info@ibs-edu.com.ua

Або ми зателефонуємо Вам