Проведіть канікули
у денному таборі!

Весняний табір IBS    Ι    3 - 6 класи    Ι    26 - 31 березня 2018

Англійська мова

Акторська майстерність

Соціальні мережі
(Youtube, Instagram)

Організатори табору

Компанія IBS Education проводить освітні проекти для школярів, студентів та бізнесу.

З 2014 року організувала 11 профорієнтаційних таборів для школярів у Києві та Львові, у яких взяло участь 757 школярів зі всієї України!

Про нас говорять:

ТОП-3 освітніх табори України

pr_9

ТОП-5 дитячих таборів України

pr_8

ТОП-10 таборів Києва та області

Інформація про табір

Весняний табір IBS - це тижневий проект для учнів 3-6 класів, де учасники кожен день вивчають англійську мову, акторську майстерність та опановують соціальні мережі.
По завершенню курсу учасники будуть ставити свої театральні сценки на англійській мові та презентувати іх на своєму Youtube каналі або Instagram.

pr_4

Ігровий формат

pr_5

Професійні викладачі та куратори

pr_6

Локація в центрі міста

Програма табору

pr_4

Тімбілдінг

pr_5

Англійська мова

pr_6

Акторська майстерність

pr_4

Youtube

pr_5

Instagram

Викладачі

Відгуки

«Огромное спасибо всем организаторам лагеря!!! В интересной форме помогли сыну определиться с выбором Профессии!!! Теперь можно развивать ребёнка уже в определенном направлении, не теряя время и деньги на ошибочные и ненужные курсы и занятия, а выбирать необходимые для будущей выбранной профессии. Очень рекомендую всем подросткам!!!!!!!»

Олена Кудіна

мама випусника табору

«Спасибо большое @ibs_education за эту незабываемую неделю!! Спасибо всем учителям и детям за эту яркую и веселую неделю!Всех очень сильно люблю и скучаю!»

Анна

Учасниця Весняного табору IBS

«Кто был на курсах у @ibs_education у того неделя каникул действительно прошла не зря! Новые знакомства, интересные лекции, экскурсии ,и возможность найти себя в чем-то новом – в общем, спасибо Всем кто смог реализовать этот проект в жизнь!»

Марія

Учасниця Весняного табору IBS

«Огромное спасибо всем, кто принимает участие в этом проекте! Очень полезно и важно дать ребенку (подростку) понять, что ему может быть интересно и по какому пути идти дальше, а не просто поступить куда-то, а потом заново переучиваться, как зачастую и происходит. Все дни сын ходил с огромным удовольствием и открыл для себя еще одно направление, помимо того, что рассматривали ранее. Замечательная атмосфера, которая позволяет потреблять информацию легко, не навящиво. До поступления нам еще осталось полтора года, поэтому с нетерпением будем ждать новые форматы курсов)»

Євгенія

Мама учасника Осіннього табору IBS

«Спасибо. Вернули веру в лагеря. Сын наотрез не хотел идти, но на второй день уже шел с удовольствием и хотел бы еще участвовать в проекте»

Олена

Мама учасника Літнього табору IBS

«Интересные преподаватели высокого класса - это, наверное, одно из самых главных качеств хорошего обучения. Особенно мне понравился преподаватель по маркетингу, потому что он настолько интересно, настолько харизматично и эмоционально давал информацию, что его можно слушать, слушать и слушать. Я очень рада, что у меня была возможность провести время в IBS Education, ведь это не просто лагерь. Каждый день новые впечатления, новые эмоции, новые друзья, улыбки, новые знания и новый опыт. Новый день - новая жизнь. Я бы с удовольствием провела в лагере все лето !!! Спасибо большое !!!) »

Олександра

Учасниця Літнього табору IBS

«Я до последнего отказывалась просыпаться на каникулах в 6 утра, чтобы ехать вообще куда-то, но все что не делается, все только к лучшему. Это были незабываемые каникулы, новые знакомства, новые открытия, и новые победы. Мне кажется, что за эту неделю я даже повзрослела. И за все эти впечатления я благодарна IBS) »

Анастасія

Учасниця Осіннього табору IBS

Фотогалерея

Місце проведення

м. Київ, вул. Володимирська 79, локація Тетріс (10 хвилин від метро Льва Толстого)

pr_2or

Розташування в центрі міста

pr_2or

Гарантована безпека дітей

pr_2or

Сучасні аудиторії

pr_2or

Чай та печиво

pr_2or

Комфортна зона відпочинку

Заявка на участь

З правилами та умовами участі ознайомлений(на) Ваші персональні дані не будуть передані іншим особам
Договір

Вартість

2800 грн

3800 грн

Ціна діє до 1 березня

Табір проходить

26.03-31.03 2018

Заняття

10:00-16:00

Місце проведення

вул. Володимирська 79, локація Тетріс

* Можливість передоплати : сплачуй 500 грн після реєстрації для броні свого місця (повертається у разі якщо дитина захворіла), а решту у перший день проекту
** Додаткова знижка 10% на другу дитину з сім'ї.
*** 10% знижка для усіх випускників таборів

Вартість

2800 грн

3800 грн

Ціна діє до 1 березня

Табір проходить

26.03-31.03 2018

Заняття

10:00-16:00

Місце проведення

вул. Володимирська 79, локація Тетріс

Заявка на участь

З правилами та умовами участі ознайомлений(на) Ваші персональні дані не будуть передані іншим особам
Договір

* Можливість передоплати : сплачуй 500 грн після реєстрації для броні свого місця (повертається у разі якщо дитина захворіла), а решту у перший день проекту
** Додаткова знижка 10% на другу дитину з сім'ї.
*** 10% знижка для усіх випускників таборів

Відповіді на найпоширеніші запитання

Де і в який час буде проходити навчання?
Табір буде розташований в центрі міста – вул. Володимирська 79, локація Тетріс (10 хвилин від метро Льва Толстого). Тривалість занять 10:00 до 16:00 у будні дні.
Ви набираєте дітей 3-6 класів, як вони діляться на групи?
Ми формуємо різновікові групи дітей, розуміючи особливості та потреби розвитку кожного віку. Тому діти діляться на групи за віком. Як правило, це групи 3-4 та 5-6 класи. З іншого боку, під час табору є заняття, коли діти разом і це тільки допомагає їм взаємно розвиватися і отримувати задоволення від спілкування.
В якому форматі проходить навчання?

Усі заняття проходять в доступній, ігровій формі. Діти в жодному разі не будуть цілими днями сидіти і конспектувати лекції. Вся робота базується на інтерактивній взаємодії дітей та спікерів.

Якщо моя дитина хоче взяти участь в профорієнтаційному таборі з другом , а ви ділите дітей на групи, то є ймовірність, що вони будуть в різних групах?

Після проходження реєстрації на нашому сайті, з Вами зв’яжуться координатори табору для уточнення усіх деталей. Саме тоді Ви можете повідомити про те, що Ваша дитина хоче бути разом зі своїм другом і ми одразу ж запишемо їх в одну групу.

Моя дитина дуже сором'язлива і не відразу може налагодити контакт з однолітками. Чи допоможуть йому адаптуватися?

Звичайно. Перший день навчання починається з Тімбілдінгу. Викладачі допомагають дітям познайомитись та створюють таку атмосферу, в якій діти будуть відчувати себе легко та невимушено.

Під час всього дня діти знаходяться під наглядом?

Так, кожна група має свого куратора, до якого діти можуть звертатись з будь-яким питанням. Куратор завжди поруч з дітьми та є на зв’язку з батьками. Також при вході у табір є додатковий нагляд – ресепшіоніст, який контролює, щоб діти не виходили самі без кураторів за межі табору.

#Весняні канікули #Табір на весняних канікулах #Весняний табір 2018 #Табір для підлітків на канікулах

Залишилися питання?

Телефонуйте

+38 (095) 142-23-42
+38 (063) 033-10-41
+38 (097) 447-44-30

Пишіть

info@ibs-edu.com.ua

Або ми зателефонуємо Вам