Зимова школа IBS у Києві: як вдосконалити свою ідею?

Опубліковано Опубліковано в Блог

14 грудня 2015

Зимова Школа IBS  – це масштабний проект для студентів, випускників, бізнесменів та всіх тих, хто шукає шляхи реалізацій та вдосконалення своїх бізнес-ідей. А допоможуть визначити нішу для власного бізнесу, правильно провести маркетингові дослідження та будувати стратегію розвитку власної справи –  кращі бізнес-тренери та практики.

Серед запрошених спікерів, представлені Олександр Кардаков – голова наглядової ради «Октава Капітал», засновник Інком; Руслан Крамаренко – заступник голови КМДА (2010 – 2014); Дмитро Мужук – засновник smartcafe Bibliotech, а також топ-менеждери провідник компаній, таких як: Mondelez Україна, E&Y, Louis-Dreyfus, Colin’s, Hashtag, Proffstore, Bigggg Idea, Хмарочос, TEDxKNEU, 3S Agency, WEB Face, ATMASFERA 360, Zenith Optimedia, Group DF, Молочний Альянс, Колоріс та багато інших. Але не треба запитувати, що я отримаю від Зимової Школи IBS, доречніше запитати: «Як я зможу реалізувати самостійно отриманні корисні поради та навички від людей, які показали, що це реально  працює на практиці?»

Зимова Школа IBS пропонує 3 напрямки навчання на вибір: Школа МаркетингуШкола Бізнесу та Школа Менеджменту. Обравши один з трьох, ви на цілий тиждень зануритесь у світ запропонованої програми разом з учасниками з усієї України, серед яких можуть виявитися ваші потенційні партнери, колеги або друзі.

Зимова Школа IBS – це поєднання корисної, ексклюзивної інформації у синергії з практичними заняттями, виступами спікерів з провідних українських та зарубіжних компаній і звісно незабутньою розважальною програмою, що відповідатиме тематиці зимових свят. А разом усе це – незабутній час у Зимовій Школі IBS!

Квитки на подію уже в продажі! Детальна інформація за посиланням:http://winterschool.ibs-edu.com.ua,

Коли: 1-6 лютого 2016 р.

Де: м. Київ, вул.Мельникова, 81

Контакти: 063 128 50 11 Олександр

050 743 75 81 Анна 093 073 11 20 Ольга

 

Стань частиною масштабного проекту!

Підписатись на розсилку

Найближчі події

17 лютого
Курс Режисера
17 лютого
Курс Актора
17 лютого
Весняний табір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *